12° Parçalı bulutlu

İndak Ekibimiz Uludağ Kampında

Haberler - Ocak 18, 2017 7:25 am A A

Ekibimiz bir eğitimi daha başarıyla gerçekleştirdi.

İnegöl Belediyespor Dağcılık Branşı sporcuları ve ekibimizden 4 üyemizin katılımı ile teorik eğitimlerin ardından kış eğitimlerini pratiğe dökerek Uludağ’da kamp ve yürüyüş eğitimini tamamlamak üzere Antrenör Bülent Aktaş nezaretinde geçtiğimiz Cumartesi günü saat 09.30’da İnegöl’den hareket eden 26 dağcılık sporcusu ve ekibimiz, saat 12.30’da Uludağ’da kamp kuracakları bölgeye vardılar.

Bülent Aktaş’ın bilgilendirmelerinin ardından çadır kurulacak alanı belirleyen ve bölgenin etrafına kardan set ören ekibimiz, uğraşları sonucunda oluşturdukları bölmelere çadırlarını kurarak kısa bir istirahate çekildiler. Saat 17.00’da toplanan ekibimiz kış eğitimi gerçekleştirdiler.

Eğitimin ardından kar üzerinde yürüyüş konusunda bilgilerini pekiştiren ve yeni teknikler öğrenen ekibimiz saat 22.00 gibi yeniden kamp alanına gelerek istirahate çekildiler. Pazar günü sabah erken saatlerde kalkarak eğitimlerini sürdüren ekibimiz, tipi ve yoğun kar yağışı altında karla kaplanan çadırları toplayarak geri dönüş için hazırlıklarını tamamladılar. Ardından oteller bölgesine giderek kendilerini bekleyen araca bindiler. Zorlu etkinliği başarıyla tamamlayan ekibimiz, Pazar günü saat 17.00 civarında İnegöl’e giriş yaparak faaliyeti sonlandırdılar.

Haberler - 7:25 am A A
BENZER HABERLER