12° Parçalı bulutlu

Vizyon & Misyon

- Mart 7, 2023 2:24 pm A A

VİZYON

İnegöl Doğal Afetler Arama Kurtarma Derneği olarak, insan hayatını korumak ve toplumun güvenliğine katkıda bulunmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Vizyonumuz, kaybolmuş veya tehlikede olan kişilerin hızlı ve etkili bir şekilde bulunması ve kurtarılması için lider bir rol oynamaktır. Amacımız, her zaman en üst düzeyde profesyonellik ve insanlık değerlerini koruyarak, arama ve kurtarma operasyonlarında mükemmelliği sağlamaktır. Toplumun güven ve güvenliği için gereken her türlü kaynağı ve bilgiyi harekete geçirmek, en büyük önceliğimizdir. “Sallanacak Vakit Yok.”

MİSYON

İnegöl Doğal Afetler Arama Kurtarma Derneği olarak misyonumuz, kaybolmuş, yaralanmış veya tehlikede olan kişilere yardım etmek ve onları en kısa sürede güvenli bir şekilde bulup kurtarmaktır. Bu amaca ulaşmak için, sürekli eğitimli ve donanımlı bir ekip oluşturuyoruz. İnsan hayatına değer veriyor ve her birinin hayatını korumak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Toplumun her kesimine erişmek ve onlara hizmet etmek için iş birliği içinde çalışıyoruz. Misyonumuz, her zaman hızlı yanıt, profesyonellik ve empati ile hareket etmek ve her durumda insanlık değerlerini korumaktır.

Bu vizyon ve misyon doğrultusunda, toplumun güvenliğine ve insan hayatının korunmasına yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve ilerletiyoruz.

- 2:24 pm A A
BENZER HABERLER